Czuby

001-2PLACKARNIA (Czuby),
Lublin, ul. Bursztynowa 17

Francuzi mają bistra, Ty - PLACKARNIĘ. Nasz lokal przy ul. Bursztynowej znajduje się blisko Ciebie – w centrum jednego z najładniejszych lubelskich osiedli mieszkaniowych. Nie musisz już jeździć do śródmieścia, żeby spotkać się z przyjaciółmi i miło spędzić czas przy posiłku i lampce wina.

03Zapraszamy do środka! Może właśnie wracasz z pracy i chcesz przegnać zmęczenie filiżanką aromatycznej kawy? Nasz bar jest do Twojej dyspozycji. Możesz też zamówić piwo lub wino prosto z beczki. Zwłaszcza bogaty wybór win jest wizytówką naszego lokalu. Bo jaki inny trunek lepiej pasuje zarówno do pożywnej pizzy, jak i do lekkiej sałatki?

Siedząc przy barze, możesz przyjrzeć się, jak kucharz przygotowuje pizzę specjalnie dla Ciebie. Chciałbyś więcej sera? Bardziej lub mniej wypieczone ciasto? To Twoja pizza i będzie dokładnie taka, jaką lubisz.

02Masz wolne popołudnie lub wieczór? Zapraszamy do stolika. Nasze menu to pożywne i zdrowe dania kuchni włoskiej oraz polskiej. Kucharze co dzień przygotowują bogaty wybór sałatek, past, sosów i pizz. W karcie znajdziesz wiele smaków na każdą porę i okazję, a delikatny, stonowany wystrój naszego wnętrza uprzyjemnią Ci posiłek. O Twoje zadowolenie postara się również miła obsługa, zaś przystępne ceny zadowolą także Twój portfel.

 

…więcej zdjęć w Galerii