Miasteczko Akademickie

RAD 02Plackarnia (Miasteczko Akademickie),
Lublin, ul. Radziszewskiego 8

Plackarnia na Miasteczku  to lokal znajdujący się przy ul. Radziszewskiego 8, tuż obok studyjnego kina "Bajka". Lokal, chociaż funkcjonuje od niedawna, zyskał sympatię zarówno studentów jak i wykładowców, bo każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zacznijmy od jedzenia! Smaczne pizze, sałatki, makarony czy placki ziemniaczane? Wybór należy do Ciebie!  Dla rannych ptaszków spieszących się do pracy czy na uczelnię mamy pyszne śniadania, które serwujemy codzienne do godz. 10:00. W przerwie zajęć, zapraszamy na obiad. Pyszne, domowe, dania obiadowe serwujemy w godzinach 11:00-16:00. Lokal otwarty jest do godz 23:00, a w piątek i sobotę do 23.30! Można wybrać się do nas na piwo ze znajomymi czy też romantyczną kolację. Obsługa chętnie doradzi przy wyborze potraw czy napoi.

RAD 03

Szybko, smacznie i bez brudnych naczyń – to opcja dla osób zabieganych i lubiącym się zaszyć w we własnym kącie, czy też amatorów „domówek”. Tym wszystkim polecamy zamówienia z dowozem.
Jedzenie to nie wszystko! Chętnie uczestniczymy i organizujemy  różnego rodzaju eventy promujące szeroko pojętą kulturę. Śledź na na facebooku i bądź na bieżąco!

 

…więcej zdjęć w Galerii